Zwycięstwo z AZS AWF Warszawa

Zwycięstwem WKPR Wesoła 27:23 zakończył się sobotni mecz ligowy. Na własnym parkiecie Wesoła podejmowała KS AZS AWF Warszawa. Zawodniczki AWF w pierwszych minutach skutecznie atakowały bramkę Elizy Osińskiej i zaczynały się rozpędzać. Aby do tego nie dopuścić szansę gry otrzymała Maryia Maurina, która, jak się po chwili okazało, miała swój dzień. Bramka została zamurowana. WKPR zaczęło odrabiać straty i coraz lepiej atakować z kontry. Maryia grała tak skutecznie, że wykorzystując złe ustawienie zawodniczek AWF zdobyła nawet gola silnym wyrzutem przez długość boiska. Do przerwy WKPR wykorzystując dekoncentrację gości prowadziła 5 bramkami (14:9). W drugiej połowie zawodniczki AWF próbowały gonić wynik ale finalnie, udało się odrobić zaledwie jedną bramkę. Bramka nadal była zablokowana, a silna gra w ataku pozwoliła spokojnie utrzymywać prowadzenie do końcowego gwizdka.