Zwycięstwo z KS APR Radom (25:21)

W pierwszym meczu tego sezonu, pokonaliśmy KS APR Radom, wynikiem 25:21. Przyjemnie było wrócić do rozgrywek po przedwczesnym zakończeniu poprzedniego sezonu z powodu wirusa COVID-19. A szczególnie miło było grać na własnym parkiecie, przy komplecie publiczności (na sali i transmisji on-line). Zachęcona dobrą atmosferą, Wesoła objęła prowadzenie w pierwszej połowie (14:12) i pomimo kilku prób wyrównania przez Radomianki, ostatecznie udało się wygrać.

Na wyróżnienie zasługuje postawa bramkarki Elizy Osińskiej, która popisała się obroną kilku rzutów karnych i wyratowała sytuacje jeden na jeden, która mogła zaważyć o wyrównaniu. Gratulujemy.

Powtórkę meczu można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku: 1. połowa2. połowa