I Liga Kobiet !!!

Ośrodek wypoczynkowy ApartSPORT we Władysławowie to dwa budynki, Bosman i Kapitan, w których mieszczą się 44 mieszkania wakacyjne. Ośrodek wypoczynkowy specjalizuje się w przyjmowaniu grup zorganizowanych, takich jak wycieczki, zielone szkoły, kolonie, obozy sportowe, obozy językowe i inne.
robatherm zajmuje wiodącą pozycję na rynku producentów central wentylacyjnych. Produkty szyte na miarę wysokich standardów jakości a także bezpieczeństwo i trwałość dla korzyści naszych klientów są wyrazem naszej konsekwentnej strategii. Wszechstronność, wysoce wydajna produkcja, techniczna dojrzałość procesów operacyjnych, jak i nasza wiedza oraz zaangażowanie naszych pracowników, są kluczem do spełniania waszych potrzeb i wymagań.
Firma DAAS Polska Sp. z o.o. Sp. k. została założona w Gdańsku w 2003 roku. Dynamiczny rozwój rynku spowodował zwiększenie zakresu prac i usług świadczonych przez firmę. Obecnie Daas Polska zatrudnia ponad stu pracowników, w tym około piętnastu w otwartym w 2010 roku, oddziale firmy w Warszawie.
Firma DAAS Polska Sp. z o.o. Sp. k. Specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie wewnętrznych instalacji sanitarnych i mechanicznych w obiektach handlowych, przemysłowych, mieszkaniowych...

ED invest S.A. obecna na rynku ponad 10 lat, na GPW od 4 lat, prowadzi na Gocławiu budowę nowych osiedli mieszkaniowych: ISKRA VI i WILGA VII. Oferowane mieszkania zapewniają wysoką jakość i świetną lokalizację w bardzo konkurencyjnych cenach.


Firma oferuje pierwszy innowacyjny produkt zgodny z tą koncepcją - system automatycznego, laserowego monitoringu konstrukcji dachów o nazwie handlowej „System WiSeNe® - pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Firma WiSeNe jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania.
Piekarnie spod znaku Putka to szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Obecnie produkujemy ponad 80 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 120 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych. Nasze zakłady pracują w systemie ciągłym - 7 dni w tygodniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze 280 pracowników w ciągu doby wypiekamy średnio 40 ton różnego rodzaju produktów, co plasuje nas pod względem produkcji na jednym z czołowych miejsc wśród warszawskich piekarni.
Copyright by WKPR 2014                                                                                                                                                    Designed by ART WOODS