HISTORIA KLUBU

Nie przechodź przez życie po prostu grając w piłkę ręczną.
Nie idź przez życie po prostu będąc sportowcem.
Kariera sportowa przeminie. Charakter i uczciwość pozostanie, pomoże Ci w życiu.
Piłka ręczna nie jest celem, jest sposobem na życie

Najważniejsze wydarzenia

2014
Rejestracja stowarzyszenia WKPR Wesoła Mirosław Robak, Ireneusz Lipiński, Roman Ratyński. Powstanie sekcji seniorek piłki ręcznej. Powstanie sekcji piłki ręcznej dziewcząt (2004/2005) w szkole podstawowej 353 w Wesołej. Przystąpienie I zespołu WKPR do rozgrywek II ligi kobiet.

2015
Zajęcie 3. miejsca w rozgrywkach II ligi kobiet. Powstanie drugiej grupy dziewcząt (2006) w szkole podstawowej nr 353 w Wesołej. Udział w drugim sezonie rozgrywek II ligi kobiet.

2016
Zajęcie 3. miejsca w rozgrywkach II ligi kobiet. Mirosław Robak uznany trenerem roku w Wesołej. Udział dziewcząt (2004/2005) w rozgrywkach Mazowieckie ligi dzieci. Udział w drugim sezonie rozgrywek II ligi kobiet.

2017
Zajęcie 3. miejsca w rozgrywkach II ligi kobiet i awans do I lig gr.B. Udział w drugim sezonie rozgrywek I ligi kobiet. Mirosław Robak zostaje wiceprezesem WMZPR. Udział dziewcząt (2004/2005/2006) w rozgrywkach Mazowieckie ligi młodziczek.